Budowlane - docieplenia budynków, prace dekarskie, konserwacje kominów, masztów w Warszawie

Zatrudniając firmę z doświadczeniem ograniczycie niepotrzebne problemy i wydatki!

Firma alpinQ świadczy kompleksowe usługi, obejmujące docieplanie budynków, konserwację kominów i masztów, malowanie elewacji, kładzenie i malowanie tynków strukturalnych, mineralnych, zwykłych, kotwienie płyt elewacyjnych, uszczelnianie dylatacji, impregnacja elewacji, malowanie stolarki okiennej oraz naprawianie balkonówgzymsów, prace murarskie. W naszym zespole zatrudnieni są doświadczeni i wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy profesjonalnie wykonują zleconą im pracę.

Prace dekarskie

Prace dekarskie związane są ściśle z pracą na wysokości. Zatem nasi pracownicy posiadają niezbędny sprzęt umożliwiający im wykonanie zlecenia oraz zapewniający bezpieczeństwo. Jeśli konstrukcja dachu uległa zniszczeniu, nie ma powodów do obaw, naszym zadaniem jest doprowadzenie do pierwotnego stanu zapewniającego bezpieczeństwo konstrukcji dachowej i całego domu.

Docieplanie budynków Warszawa, prace dekarskie

Docieplanie budynków

W celu uzyskania komfortu cieplnego oraz jednoczesnej oszczędności pieniędzy przeznaczanych na ogrzewanie domu zaleca się docieplanie budynków. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w tym zakresie. Zdobyte doświadczenie pozwala nam z łatwością dopasować materiał do konstrukcji domu tak, by zapewniał jak największą izolację cieplną. Posiadamy wszystkie potrzebne narzędzia, zabezpieczenia i rusztowania umożliwiające pracę na wysokości, zatem nie muszą Państwo niczym się martwić. Nasza praca wykonywana jest zawsze rzetelnie i w możliwie najkrótszym czasie.

Konserwacja kominów

Firma alpinQ oferuje również liczne prace związane z zapewnieniem należytego wyglądu komina.
W skład naszych działań wchodzi czyszczenie, wymiana elementów oraz konserwacja komina. Regularna pielęgnacja komina jest bardzo ważna, ponieważ 
zapewnia, że jego wydajność nie uległa pogorszeniu oraz pozwoli uchronić przed ewentualnym zapaleniem sadzy zalegającej w przewodzie.

Konserwacja masztów

Prace, które obejmuje konserwacja masztów skupiają się na malowaniu, konstrukcji, naprawie podestów i schodni oraz wymianie lub naprawie instalacji antenowych. Firma alpinQ zatrudnia profesjonalistów, którzy w łatwy sposób zlokalizują powstały problem i zajmą się jego naprawą.

Naprawa balkonów

Do naszych zadań należy również kompleksowa naprawa balkonów w Warszawie. Realizujemy wszystkie zlecenia, bez względu na technologię i materiał, z którego powstał balkon. Naprawę balkonów rozpoczynamy od wnikliwej analizy i określenia przyczyny uszkodzenia, dzięki temu potrafimy umiejętnie dobrać metodę naprawy i materiały budowlane.

Posiadamy również doświadczenie w zakresie prac blacharskich, typu wymiana rynien i rur, obróbki blacharskiej, zabezpieczeń antykorozyjnych, izolacji dachowych.
Lutujemy, spawamy i kleimy!

Nasze doświadczenie w zakresie konserwacji kominów, masztów i silosów, obejmuje: malowanie, montaż, demontaż, wymianę elementów, wyburzania, ekspertyzy i foto-dokumentacja.

Jesteśmy elastyczni, otwarci na nowe doświadczenia i stale poszerzamy zakres prac! Działamy w mieście Warszawa.