Odśnieżanie dachów, usuwanie sopli Warszawa

Pamiętajcie! Ciężar 1m3 śniegu może wynosić od 80 nawet do 800 kg/m3.

Firma alpinQ oprócz prac konserwacyjnych i arborystycznych oferuje również odśnieżanie w Warszawie. W skład naszych działań zaliczamy odśnieżanie dachów i usuwanie sopli, które mogą przyczynić się do powstania zagrożenia. Każde zlecenie realizujemy niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zlecenia.

AlpinQ Usługi -Odśnieżanie dachów Warszawa Usuwanie sopli warszawa

Odśnieżanie dachów

Firma alpinQ działa na rynku od wielu lat, w związku z czym udało nam się zgromadzić należyte doświadczenie i wiedzę w zakresie odśnieżania dachów. Zatrudniamy specjalistów, którzy wiedzą jak poradzić sobie z takim problemem i jesteśmy gotowi zareagować w ciągu dwóch godzin od otrzymania zgłoszenia. Realizujemy sezonowe i jednorazowe odśnieżanie dachów w Warszawie eliminując tym samym powstanie zagrożenia.

W okresie, gdy opady śniegu są nadmierne warto zadbać o odśnieżanie dachów, ponieważ zbyt duża ilość śniegu zamarza w związku z czym zwiększa swoją wagę i może prowadzić do uszkodzenia konstrukcji dachowych zagrażając tym samym osobom znajdującym się w budynku.

Wykonywane przez nas odśnieżanie dachów jest zawsze skutecznie i nieinwazyjne. Opracowaliśmy metody, który zawsze dopasowujemy do rodzaju budynku, konstrukcji i powierzchni dachu oraz ilości zalegającego śniegu. Zatem oferujemy odśnieżanie dachów wykonywane metodą ręczną, mechaniczną lub chemiczną.

Usuwanie sopli

Do naszych zadań należy również usuwanie sopli, które mogą zagrażać bezpieczeństwu przechodniów. Bardzo ważne jest, aby usuwanie sopli zostało wykonane z należytą uwagą i zachowaniem bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że posiadamy wymagany i profesjonalny sprzęt oraz zatrudniamy wyszkolonych pracowników, którzy wiedzą jak poradzić sobie z tym problemem. Zapewniamy, że w tym przypadku czas reakcji jest równie krótki.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej firmy, która oferuje usuwanie sopli i odśnieżanie w Warszawie jednorazowo lub przez cały sezon zachęcamy do kontaktu.

Wykonywane usługi zimowe:

Zapraszamy do współpracy – działamy w mieście Warszawa.