Mycie hal wielkopowierzchniowych, elewacji i okien

Czystość Waszych hal produkcyjnych i hurtowych pozwoli uniknąć nieprzyjemnych kontroli!

Zachowanie prawidłowej czystości w zakładach przemysłowych jest bardzo ważne i pozwala uchronić przed zanieczyszczeniem i uszkodzeniem towarów. Firma alpinQ świadczy profesjonalne usługi czyszczenia zakładów przemysłowe w miejscach trudno dostępnych, takich jak ściany, sufity i konstrukcje dachowe – nie przerywając produkcji!

Mycie hal produkcyjnych

Jesteśmy profesjonalistami od lat działającymi na rynku, dlatego mycie hal produkcyjnych nie jest dla nas wyzwaniem. Wypracowane doświadczenie pozwoliło nam zdobyć wiedzę, dzięki której wiemy jak zadbać o obiekty tego typu. Dysponujemy wymaganymi środkami czystości, które pomagają nam w wykonywaniu prac i są nieszkodliwe dla ludzi i towarów znajdujących się w miejscu produkcji. Każde mycie hal produkcyjnych wykonywane jest przez najlepszą ekipę, która dzięki swojej wiedzy dopasowuje sposób czyszczenia do potrzeb przedsiębiorstwa.

Mycie hal produkcyjnych

Mycie elewacji

Nasza firma pomaga również w utrzymaniu estetycznego wyglądu budynków, w związku z czym oferujemy Państwu mycie elewacji, które pozwala uchronić przed częstym remontem i malowaniem budynków. Przez lata wypracowaliśmy techniki oraz zgromadziliśmy niezbędny sprzęt, dzięki czemu mycie elewacji nie stanowi dla nas problemu, a Państwu pozwala zachować nienaganny wygląd przedsiębiorstwa i ograniczyć koszty związane z odnawianiem budynków.

Mycie konstrukcji

Mycie konstrukcji hal wielkopowierzchniowych również nie stanowi dla nas żadnej trudności. W ramach wykonywanej pracy zadbamy, aby wszystkie ściany, sufity, konstrukcje dachowe i regały zostały doprowadzone do stanu początkowego gwarantując Państwu prawidłowe utrzymanie higieny miejsca pracy. W skład naszych działań zaliczamy również profesjonalne mycie okien.

Konkurencja, szczególnie na rynku warszawskim, jest bardzo duża. Nas wyróżnia to, że poza myciem okien wykonujemy jeszcze następujące usługi:

  • odgrzybianie, usuwanie porostów z tynków strukturalnych,
  • mycie elewacji metalowych, kamiennych, tynkowych,
  • mycie balonów pneumatycznych z niską ilością wody,
  • piaskowanie kamienia i konstrukcji stalowych,
  • czyszczenie elewatorów, szybów windowych, silosów.

Myjemy na mokro, sucho, odkurzamy i jesteśmy w stanie robić to, nie przerywając ciągłości produkcji i pracy Waszych pracowników.

Czyścimy instalacje PPoż, elektryczne, klimatyzacyjne. Wykonujemy naprawy instalacji gazowych, wodnych i elektrycznych.

Działamy na terenie miasta Warszawa. Zapraszamy do współpracy!